אבני אסטרטגיה

מפוטנציאל למימוש

אודות

AVNI אסטרטגיה עוסקת בהשבחת חברות ועסקים ומתמחה באופטימיזציה של מערכי שיווק ומכירה, מדדי ביצוע (KPI), שיפור תהליכים עסקיים, חדשנות, תמחור, ניהול שינוי, אחריות חברתית סביבתית. אנחנו נכנסים לתמונה כאשר בארגון יודעים שיש צורך בשינוי, אבל קיים קושי לזהות היכן השינוי נדרש, עד כמה עמוק הוא צריך להיות וכיצד יש לבצע אותו. אנחנו מסייעים לארגון לאתר את מנועי הצמיחה שלו ובאותה עת מטפלים בבעיות השורש ובצווארי הבקבוק המונעים ממנו להשיג את יעדיו.

אנחנו מחויבים לתוצאות – באים עם מענה אמיתי לאתגרים העסקיים של הארגון

אנחנו נסייע לך

  • להשביח תהליכים עסקיים
  • להגדיר מחדש יעדים ולהגשימם
  • לתכנן ולממש מדדי  ביצוע
  • לגוון את תמהיל המוצרים
  • לתמחר נכון
  • למצוא את ערוצי ההפצה האופטימאליים
  • לייעל ולטייב את מערכי השיווק והמכירה
  • להיות חדשניים
  • להגיע לקהלים חדשים
  • להתפתח ולהתרחב

 

AVNI אסטרטגיה הוקמה ומנוהלת על ידי נייבה תדמור-שלו,

יזמית, חוקרת, בעלת MA בניהול תעשייתי. לנייבה ניסיון של יותר מ-15 שנה בייעוץ אסטרטגי לחברות הי-טק החל מחברות סטארט אפ ועד לחברות בינלאומיות. נייבה היא מומחית בייזום, בפיתוח ובבניית אסטרטגיה עסקית ושיווקית וברתימת מקבלי ההחלטות בארגון למימוש האסטרטגיה. כמו כן היא מתמחה באופטימיזציה של מערכי שיווק ומכירה, בבניית כלים ניהוליים חדשניים ובמדדי ביצוע. נייבה גם הקימה את תדמור יזמות PBR שפעלה במשך 12 שנה והתמחתה בייעוץ תקשורתי אסטרטגי וייעוץ שיווקי. הודות לעבודתה המקצועית העמיקו לקוחותיה את אחיזתם בשוק וייצרו ערך אל מול הלקוחות והמשקיעים. נייבה גם ייסדה את אולגנול בע"מ שהתמחתה בהפקת דלק ביולוגי מאצות ימיות.

 

אם בוחנים מה מאפיין חברות שמצליחות לאורך זמן מגלים שהמנהלים שלהם פועלים מתוך תחושה של דחיפות ועם מידה מסוימת של פרנואידיות. מנהלים שקמים בבוקר מסתכלים על הביצועים של החברה רואים אמנם עקומת צמיחה, אבל מרגישים שהאדמה בוערת להם מתחת לרגליים: מנהלים שרואים כיצד שווקים חדשים נולדים ואת המתחרים מזנבים. מנהלים שאוהבים את הביצועים אבל חושבים שאפשר לעשות יותר עם מה שיש: שאת השירות ניתן לשפר, שאת קו המוצרים ניתן וצריך לחדש, שהעובדים חייבים להיות יותר מעורבים ומשפיעים, שהלקוחות לא מספיק מרוצים, שאין מספק מצטרפים חדשים, שהקשרים עם הספקים לא מספיק הדוקים.אלה מנהלים שחושבים שהמוצרים לא מספיק ידידותיים/בריאים/משפיעים/מהנים/ קלים למימוש/ אופנתיים/ויראליים. שהתהליכים העסקיים לא מספיק יעילים, שאין מענה הולם לסיכונים, שהתמחור לא מספיק טוב, שהרווחיות לא מספקת, שהאופק לא מספיק ברור, שאין מנועי צמיחה, שיש טקטיקה אבל אין אסטרטגיה. אלה מנהלים שאוהבים לקחת סיכון מחושב. שאוהבים לשמוע מגוון של דעות ולא מקובעים בתוך קונספציות. שאוהבים לבצע שילובים מפתיעים מפני שהם יודעים שמשם עשויה לצמוח חדשנות שתאפשר לחברה למצוא את נתיב הצמיחה החדש שלה.

]

ומה איתך?

רוצה לצמוח, להתייעל, להתחדש, להשביח את הפעילות העסקית?

זאת המומחיות שלי ואשמח לבוא לפגישת היכרות

דבר המנכ"ל

נייבה תדמור-שלו.

niva@avnistrtegy.com